En İyi Boyacı En Uygun Fiyatlarla

Boyacı

Boyacı

 

Boyacı Kimdir? Nedir? En İyi Boyacı Nasıl Olmalı?

İsterseniz boyacı kimdir öncelikle isterseniz buradan başlayalım, eviniz, ofisiniz gibi iç cephe boya işlerini yapan meslek erbabı işinin ehli boyama işini yapan sanatkâr, Türk aile yapısının genel ahlak kuralları ile ahlaklanmış, ticari ahlâk ile bezenmiş ahlâklı sözün eri, işinin ehli kişiye boyacı denir. Bir işin ehli kişiyede usta denir.

Boyacı ararken Çarpılmayın?

Ömründe bir defa eline rulo, fırça değmemiş özü sözü bir olmayan götü başı ayrı oynayan insanları çarpmak dolandırmak niyeti ile eline rulo aldığı gün ben ustayım diyerek insanları çarpan, dolandıran, insanları mağdur eden kişiyede at hırsızı denir.

Bu kadar ağır konuşmamın sebebi ise şu dur ki günde abartısız bana en az 3-4 telefon geliyor. “Usta ne olur gel kurtar bizi”

+ne oldu?

– birini buldum evimi boyatmak için, geldi kapora aldı iki gün mecnun gibi evin içinde sallandı oyalandı durdu. 3. gün benim didim de taziyem var dedi ve gitti 800TL param gitti vs. gibi sayısız şikayetler ile gün içinde en az 3-4 telefon böyle İMDAT usta kurtar bizi diye telefon geliyor. İlk bizi arayan müşterilerimiz sorunsuz ve kusursuz bir şekilde 800TL gibi bir rakama evlerini bize boyatıyorlar. Ardından iş bitiminde teşekkür ediyorlar ellerinize sağlık harika oldu diyerek takdir ediyorlar. Sonra bizi gerek sosyal medyada profillerindeki arkadaşlarına, gerek ise real hayat’da eşlerine dostlarına, akrabalarına, arkadaşlarına bizi tavsiye ediyorlar. Her müşterimiz ile Helalleşerek ayrılıyoruz. Ucuza boya yaptırayım derken çarpılan insanlar ise önce bu işi bilmeyen boya badana sektörü ile uzaktan yakından alakası olmayan bu at hırsızlarına önce bir 800TL bayılıyorlar. Ardından bu dolandırıcılar kaçıp gittikten sonra bizi arıyolar biz gidip boya badana işlerini kusursuz itina ile yapıyoruz. Bir 800TL de bize ödüyorlar. Halbu ki İlk bizi arasalar 800TL yaptıracakları işi dolandırıcılarada 800TL kaptırdıkları için Toplam 800 TL ödeyecekleri işe Toplam 1600TL ödemiş oluyorlar. Nedir yani şimdi soruyorum Kâr mı ettiniz? Siz siz olun çarpılmayın! Dikkatli olun! kimse kolay kazanmıyor. Her işin kendine göre bir zorluğu var. Kimse kolay kazanmıyor. Her sektörde olduğu gibi bizim boya badana sektöründe de gerçek sanatkâr ustalar olduğu gibi boyacı sektörüne de sızmış at hırsızları var. Bu at hırsızlarına denk gelmek istemiyorsanız. Hemen bizi arayın

peki neden biz?

Ankara’da 1500 ‘ün üzerinde ev boyadık hala daha bir müşterimizin kalbini kırmış incitmiş değiliz. Bireysel müşterilerimizin yanı sıra Sağlık Bakanlığı ve benzeri resmi kurumlarında badana boya işlerini biz yapıyoruz. İşinin ehli, sözün eri boyacı arıyorum diyorsanız 7/24 müşteri destek hattımızı arayabilir boyacı talep edebilirsiniz. Görüşme dileği ile ..